اقدام پژوهی ترغیب دانش آموزان به رعایت نظافت ..

مطالب دیگر:
📃تحقیق آزادى و عدالت در انديشه امام خمينى (ره)📃تحقیق زندگی نامه امام خمینی📃تحقیق وصایای امام📃تحقیق مذهب، سنت و مدرنيته در انقلاب ايران📃تحقیق نقش هنر در دفاع مقدس📃تحقیق ريشه‌ ها و علل پيدايش تفکر صهيونيسم و دولت و کشور اسرائيل📃زندگی نامه باقرخان📃تحقیق زندگی نامه شيخ فضل الله نوری📃تحقیق کلنل محمدتقی خان پسیان و کودتای ۱۲۹۹📃تحقیق صهیونیسم مسیحی و جهان اسلام📃تحقیق تاريخ فرش و فرشبافي📃تحقیق ناصرالدين شاه و تركمن📃تحقیق تاريخچه شركت ايران خودرو📃تحقیق تاريخچه شهرنشيني📃تحقیق تاريخچه شهر كاشان📃پاورپوینت ارائه کتبی ساختار متن اصلی📃پاورپوینت ساختمان های گسسته📃پاورپوینت سیستم مدیریت و بازیافت مواد زائد جامد در جهان و ایران📃پاورپوینت گزارشی از فعالیت‌ ها و برنامه‌ های شبکه آزمایشگاهی فن آوری نانو📃پاورپوینت سيستم مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست (HSE)
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان اقدام پژوهی ترغیب دانش آموزان به رعایت نظافت .. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
اقدام پژوهی, چگونه ,توانستم ,دانش آموزان, مدرسه ,قرآنی ,مائده را به ,رعایت ,نظافت مدرسه
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه قرآنی مائده را به رعایت نظافت مدرسه ترغیب نمایم؟

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: وردقابل ویرایش

تعداد صفحات: 22

چكيده :

این پژوهش یک یررسی مشاهده ای است که در آموزشگاه قرآنی مائده انجام شده است.دادها از طریق مصاحبه با مدیر مدرسه و مشاهده مستقیم توسط پژوهشگر جمع اوری شده است .بعداز تشکیل کلاس های آموزش خانواده بهداشت فردی دانش آموزان بهتر شده و دانش آموزان با خواندن پمفلت ها بهداشتی بیشتر از خودشان مراقبت کردند. تعلیم و تربیت در شرایط ایمن و بهداشتی موجب افزایش تمرکز ،اشتیاق و دقت در یادگیری می شود لذا دانش بهداشتی باید از آوان دانش آموزی آموخته شود.در این راستا هر گونه اقدام به منظور تامین سلامت جسمی ،روانی ،اجتماعی دانش آموزان از جمله وظایف وزارت آموزش و پرورش می باشد.

نتایج این بررسی نشان داد که خانواده ها اطلاعات دقیقی از بهداشت ندارندو همچنین دانش آموزان با تشویق بهتر به رعایت نظافت عمل می کنند.

اينجانب مرضیه مشعوف متصدي خدمات آموزشگاه مائده موضوع اقدام پژوهي خود را با اين عنوان انجام دادم:

چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاه قرآنی مائده را به رعايت بهداشت و نظافت شخصي علاقه مند سازم؟

مقدمه:

در عصر کنونی یا عصر اطلاعات و ارتباطات ،دانستنی ها و اطلاعات بهداشتی می توانند نقش مهمی در پیشرفت کشور داشته و موجب کاهش فاصله تکنولوژی ما با سایر کشور های توسعه یافته شود.

ارتقای سطح آگاهی بهداشتی ، نقش مهم در تغییر بینش و عملکرد افراد جامعه دارد لذا هر گونه سرمایه گذاری در این زمینه تاثیر چشمگیری در آهنگ رشد و پیشرفت جامعه خواهد داشت. یکی از مهمترین راه های ارتقا بهداشت و سلامت دانش آموزان اجرای پروژه های مختلف آموزشی بهداشت با تکیه بر مشارکت فعال آنان در فعالیت های مختلف بهداشتی است از سوی دیگر تحقق هدفهای بهداشت مدارس مستلزم دخالت ،مشارکت و همسویی خانه ،مدرسه، مراکز بهداشتی


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود